Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Якісні інклюзивні послуги є результатом взаємодії влади та громадськості

Якісні інклюзивні послуги є результатом взаємодії влади та громадськості

З квітня 2024 року за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» НАІУ розпочала впровадження нового проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги». Проєкт буде реалізовано у 12 територіальних громадах Закарпатської, Львівської, Полтавської, Житомирської, Одеської та Волинської областях.

Сьогодні за участі наших партнерів, зокрема представників органів місцевого самоврядування, медичних закладів, організацій людей з інвалідністю пілотних громад, ми провели вебінар «Інклюзивна доступність – взаємодія влади та суспільства».

Керівниця проєкту Світлана Петруша презентувала цілі проєкту, основні заходи, а також шляхи досягнення поставлених завдань, зазначивши: «Метою проєкту є посилення інклюзивності в секторі охорони здоров’я та спрямування своєї діяльності на мобілізацію місцевих організацій осіб з інвалідністю, органів місцевого самоврядування та постачальників медичних послуг».

Під час вебінару експерт з надання послуг із проведення досліджень Павло Ждан представив «Анкету оцінки ролі та функцій органів місцевого самоврядування у впровадженні інклюзивних медико-реабілітаційних послуг», яка допоможе вивчити поточний стан справ щодо доступу найбільш вразливих груп населення до медичних (реабілітаційних) послуг та інших питань, пов’язаних з інвалідністю, у відібраних громадах.

Ольга Бурова, консультантка з проведення досліджень, розповіла про методологію та підхід, який було обрано для проведення опитування з метою надання комплексної оцінки потреб громад у медичних послугах, виявлення поточних проблем та прогалин.

Менеджер з аудитів безбар’єрності та доступності НАІУ Юрій Васильченко спільно з Дмитром Поповим, експертом з аудиту цифрової доступності, окреслили ключові аспекти Аудиту доступності реабілітаційних послуг у медичних закладах та цифрової доступності сайтів органів місцевого самоврядування.

Проєкт розпочато. НАІУ відкрита до кооперації та взаємодії. Ми щиро вдячні нашим партнерам. Впевнені у плідній співпраці, адже у всіх нас є спільна мета – якісні інклюзивні реабілітаційні послуги у громадах і взаємодія влади та громадськості!

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади