Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні громади — це коли послуги доступні всім, а не лише тим, хто може подолати комунікаційні та фізичні бар’єри

Інклюзивні громади — це коли послуги доступні всім, а не лише тим, хто може подолати комунікаційні та фізичні бар’єри

У Мамаївській громаді регіональні координатори Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в рамках адвокаційної кампанії «Інклюзивні громади – об’єднані дії для захисту прав людей з інвалідністю та за їхньої участі» ініціювали зустріч «Доступна громада: особливості партнерства і взаємодія в громаді».

Захід відбувся в рамках проєкту “Багатосекторальна інклюзивна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні”, що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.

Представники влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та люди з інвалідністю мали можливість обговорити важливі аспекти та отримати цінну інформацію.

Зокрема, на зустрічі розглянули такі питання:

– реалізацію політики безбар’єрності на рівні громади: які є позитивні зрушення та що ще потрібно змінювати;

– особливості партнерства і взаємодія в громаді між різними інституціями;

– доступність послуг для осіб з інвалідністю в громаді.

Цікавим досвідом поділилися гості з Німеччини: заступниця директора організації осіб з інвалідністю «Lebenshilfe Ostallgau-Kaufbeuren» Клавдія Кінтруп, фахівчиня з підтримки українських сімей з числа ВПО, фізіотерапевтка організації «Lebenshilfe Ostallgau-Kaufbeuren» Елізабет Каліфа та спеціаліст з інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, фізіотерапевт організації «Lebenshilfe Ostallgau-Kaufbeuren» Андреа Бареч.

Ця публікація створена за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF. Погляди, висловлені в матеріалі, належать Національній асамблеї людей з інвалідністю України і тому жодним чином не можуть вважатись офіційною думкою фінансового партнера, CBM та EDF.