Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні громади — об’єднані дії для захисту прав людей з інвалідністю та за їхньої участі

Інклюзивні громади — об’єднані дії для захисту прав людей з інвалідністю та за їхньої участі

Цього тижня в межах адвокаційної кампанії «Інклюзивні громади — об’єднані дії для захисту прав людей з інвалідністю та за їхньої участі» у місті Рожище (Волинська область ) регіональні координатори Національної асамблеї людей з інвалідністю України провели спеціалізований тренінг «Освітні потреби дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами».

Учасники мали змогу обговорити проблеми сучасної освіти та доступу до інформації людей з інвалідністю, батьків, які виховують дітей та молодь з інвалідністю, і поділитися досвідом, який допоможе зробити освітній процес доступним всіх.

Заходи впроваджуються в рамках проєкту «Багатосекторальна інклюзивна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні».

Ця публікація створена за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF. Погляди, висловлені в матеріалі, належать Національній асамблеї людей з інвалідністю України і тому жодним чином не можуть вважатись офіційною думкою фінансового партнера, CBM та EDF.