Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» отримала реабілітаційне та медичне обладнання від Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за підтримки Компанії «Байєр»

Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» отримала реабілітаційне та медичне обладнання від Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за підтримки Компанії «Байєр»

За підтримки Компанії «Байєр» в рамках реалізації проєкту «Підтримка людей з інвалідністю в умовах воєнного стану» Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) передала Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» (Далі – Асоціація «Відкриті серця») для реалізації спільних програм з Вінницьким центром соціально-психологічної реабілітації «Обрій» (ЦР «Обрій») реабілітаційне обладнання, зокрема вертикалізатор та кисневий концентратор.

Як зазначають в Асоціації «Відкриті серця», Центр реабілітації «Обрій» продовжує надавати особам з тяжкою формою інвалідності різноманітні та необхідні соціальні послуги, а надана підтримка від НАІУ і Компанії «Байєр» стала дуже у пригоді. Голова Асоціації «Відкриті серця» Світлана Демко: «В даний час ми всі живемо в умовах нестачі кисню або забрудненого повітря, внаслідок чого підвищується ризик розвитку хронічних хвороб. Підвищити рівень кисню у крові допоможе оксигенотерапія, яка проводиться за допомогою кисневого концентратора».  За допомогою цього пристрою буде можливою ефективна профілактика і запобігання вірусним інфекціям в осінньо-зимовий період серед отримувачів послуг центру реабілітації «Обрій».

Вертикалізатор також є важливим при реабілітації, адже діти і молодь, що пересуваються на кріслах колісних, потребують зміни положення тіла протягом дня. А для покращення їхнього самопочуття важливо утримувати вертикальне положення.

«Для тих хто обмежений у своїй рухливості навіть нетривала вертикалізація в рамках щоденної терапії може значно допомогти в реабілітації, – говорить Світлана Демко. – Отримувачі послуг з задоволенням користуються вертикалізатором, бо відчувають свободу руху, покращення загального стану здоров’я».

Також Центр реабілітації отримав маніпуляційний столик для медичної сестри, який дуже став у пригоді, адже інноваційна послуга Центру «Тимчасовий відпочинок для батьків дітей з інвалідністю» потребує допоміжного медичного обладнання. На робочих поверхнях і в ящиках маніпуляційного столика розміщується все необхідне для перев’язки, обробки пошкодженої ділянки шкіри, видачі таблеток та інших маніпуляцій. Столик безпечний, надійний в користуванні, економить час та значно підвищує якість послуг.

Асоціація «Відкриті серця» та Центр реабілітації «Обрій» щиро дякують Національній Асамблеї людей з інвалідністю та Компанії «Байєр» за допомогу.

«Тільки спільними зусиллями ми можемо подолати біду та отримати Перемогу!» – впевнена Світлана Демко.

Компанія «Байєр» – міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства і є соціально та етично відповідальною. Майже 30 років здійснює свою діяльність в області покращення якості життя кожної людини та є часткою глобального концерну (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина).