Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит до Рожищенської територіальної громади

Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит до Рожищенської територіальної громади

У Рожищенській громаді Волинської області за участі міського голови В’ячеслава Поліщука презентували проєкт «Інклюзивні реабілітаційні послуги». Презентація проєкту відбулася за участі представників ОМС, закладів охорони здоров’я та громадських спілок людей з інвалідністю.

Під час зустрічі представники НАІУ ознайомили учасників із загальними аспектами надання реабілітаційних послуг, обговорили проблемні питання їх надання у громаді, а ще представили Алгоритм проведення дослідження щодо надання доступних медичних та реабілітаційних послуг в територіальних громадах.

В межах заходу також  відвідали КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня». Під час зустрічі з представниками лікарні обговорили питання щодо надання інклюзивних реабілітаційних послуг, проблеми та перепони, з якими стикаються люди з інвалідністю в процесі надання цих послуг. В рамках реалізації проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» проведено обстеження прилеглої території та приміщень лікарні на предмет доступності для маломобільних груп населення.

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади