Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Презентація проєкту у Ківерцівській громаді Волинської області

Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Презентація проєкту у Ківерцівській громаді Волинської області

У середу, 8 травня, у Ківерцівській громаді Волинської області відбулась презентація проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги», що реалізовується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Зустріч відбулась за участі представників ОМС, закладів охорони здоров’я та громадських об’єднань людей з інвалідністю Ківерцівської громади, а також представників Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Керівниця проєкту Світлана Петруша презентувала цілі та завдання проєкту: «Метою проєкту є посилення інклюзивності в секторі охорони здоров’я та спрямування своєї діяльності на мобілізацію місцевих організацій осіб з інвалідністю, органів місцевого самоврядування та постачальників медичних послуг, – повідомила Світлана Петруша. – В рамках проєкту планується співпраця з представниками органів місцевого самоврядування, місцевих ОГС для підвищення рівня їхньої обізнаності в питаннях інвалідності та інклюзивного прийняття рішень, а також їхнє прагнення необхідних покращень».

Учасники заходу за круглим столом

Представники НАІУ ознайомили учасників із загальними аспектами надання реабілітаційних послуг; представили Алгоритм проведення дослідження щодо надання медичних та реабілітаційних послуг, а також провели обговорення проблемних питань щодо надання реабілітаційних послуг у територіальній громаді.

З метою оцінки ролі та функцій органів місцевого самоврядування у впровадженні інклюзивних медико-реабілітаційних послуг було проведено глибинне інтерв’ю з представниками місцевої влади. 

В рамках візиту ознайомились з роботою Ківерцівської центральної районної лікарні Ківерцівської міської ради, де з представниками лікарні обговорили проблемні питання щодо надання інклюзивних реабілітаційних послуг в громаді. Також обговорили питання запровадження надання реабілітаційних послуг на базі лікарні для людей з інвалідністю.

Даний візит сприяє налагодженню діалогу з представниками громади, що в подальшому сприятиме злагодженій роботі всіх сторін над реалізацією завдань проєкту.

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади