Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Працюємо разом, розвиваємо інклюзивні громаді та робимо людей з інвалідністю видимими!

Працюємо разом, розвиваємо інклюзивні громаді та робимо людей з інвалідністю видимими!

В рамках проєкту «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньопереміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні» 230 людей зі Сторожинецької громади та 135 з Мамаївської громади Чернівецької області отримали фінансову допомогу на банківську карточку.

Крім того, люди з інвалідністю, люди старшого віку та з порушеннями продовжують отримувати крісла колісні, технічні засоби реабілітації. Для тих, хто проживає в селах це можливість краще організувати побут, бути більш мобільними.

На сьогодні:

  • в Сторожинецькій громаді вже отримано 10 крісел колісних, 10 гігієнічних стільців, 6 противопролежневих матраців тощо.
  • в Мамаївській громаді отримано 2 крісла колісних, 2 противопролежневих матраци, 2 палиці, 5 гігієничних крісел тощо.

Надання фінансової допомоги та забезпечення людей допоміжними засобами реабілітації продовжується і в цьому році.

Ми продовжуємо привертати увагу до питань захисту прав людей з інвалідністю, людей похилого віку.  Робимо усе, щоб покращити умови життя цих людей, забезпечити доступність у малих містах і селах, а ще — подбати про включення та залучення цих громадян до процесів прийняття рішень, які їх стосуються.

Проєкт триває у межах 6 громад Волинської, Полтавської та Чернівецької областей.

Працюємо разом, розвиваємо інклюзивні громаді та робимо людей з інвалідністю видимими!

Ця публікація створена за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF. Погляди, висловлені в матеріалі, належать Національній Асамблеї людей з інвалідністю України і тому жодним чином не можуть вважатись офіційною думкою фінансового партнера, CBM та EDF.

Позначки: