Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Понад 200 осіб в Карлівській громаді забезпечено асистивними технологіями в рамках проєкту

Понад 200 осіб в Карлівській громаді забезпечено асистивними технологіями в рамках проєкту

Продовжуємо реалізацію проєкту «Багатосекторальна інклюзивна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні». Проєкт впроваджується у  14 громадах 7 областях України, зокрема у Волинській,  Чернівецькій, Черкаській, Тернопільській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Полтавській, за підтримки Європейського Форуму інвалідності, Християнської місії незрячих та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO). Мета: покращення умов життя та доступу до інклюзивної гуманітарної допомоги у сферах харчування, засобів до існування, захисту та охорони здоров’я, включаючи психічне здоров’я.

Так для жителів Карлівської громади Полтавської області представниками проєкту в громаді було придбано та роздано допоміжні засоби реабілітації, зокрема:

✅ 115 осіб отримали необхідні для них крісла колісні, тростини, стільці-туалети, протипролежневі матраци та подушки.

✅ 85 осіб найближчим часом отримають аналогічні індивідуальні зроби реабілітації.

✅ 5 осіб отримали слухові апарати.

Взаємодія з міжнародними організаціями та благодійними фондами — це можливість залучити додаткові ресурси для покращення якості життя осіб з інвалідістю та людей старшого віку. Продовжуємо працювати разом над забезпеченням асистивними технологіями жителів пілотних громад.

Проєкт «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні» реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.

#НАІУ  #GFFO  #CBM #EDF

Позначки: