Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » У рамках проєкту центри “Право на здоров’я” забезпечують сім’ї ВПО аптечками

У рамках проєкту центри “Право на здоров’я” забезпечують сім’ї ВПО аптечками

Українці зі статусом ВПО від центру “Право на здоров’я” можуть отримати аптечки в рамках проєкту “Швидке реагування для задоволення основних потреб сімей ВПО, які постраждали від кризи в Україні”. Джерело

Про допомогу

У Денних центрах можна отримати ряд послуг для дітей і дорослих. Тут допомагають внутрішньо переміщеним особам та надають комплексну правову, соціальну та психологічну допомогу тим, хто опинився у складних життєвих обставинах:

 1. Професійна підтримка психологів та соціальних працівників для дорослих та дітей, які постраждали від наслідків війни.
 2. Психологічні групи взаємопідтримки для ВПО — для дорослих, підлітків та дітей.
 3. Дитячі майстер-класи: творча студія, активні ігри та спорт, акторська майстерність, арт-терапія для ВПО та осіб, які постраждали від наслідків війни.
 4. Допомога у тимчасовому прихистку для вагітних та матерів з маленькими дітьми.
 5. Допомога в отриманні медичних послуг, укладенні декларації з сімейним лікарем, забезпечення консультації педіатра й гінеколога.
 6. Допомога в працевлаштуванні.
 7. Експрес-тестування на ВІЛ, гепатиті В і С, сифіліс.
 8. Неформальна освіта.

Куди звертатися

Контакти Денних центрів у трьох містах України:

 • Київ, вул. О. Довженка, 2, кім. 11, 0937437833; провулок Академіка Філатова, 3/1, 0635900747; Оболонський просп., 39-В, 0630713643
 • Вінниця, вул. Стеценка, 48, 0961498680
 • Ужгород, вул. Фединця 25А, 4 поверх, 0960314044

P.S. Проєкт реалізується Представництвом HealthRight International в Україні “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні за фінансової підтримки World Vision International. Для цієї місії було сформовано 3 000 аптечок. До складу кожної медичної аптечки входять найважливіші ліки та медичні засоби, які повинні бути в кожній сім’ї. Щоб отримати аптечки потрібен документ, що посвідчує особу і декілька хвилин на заповнення анкети у центрі.

Позначки: