Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Право на захист проводить реєстрацію на грошову допомогу у Вінниці

Право на захист проводить реєстрацію на грошову допомогу у Вінниці

БФ “Право на захист” 28 та 29 листопада відкриває запис на реєстрацію на грошову допомогу від Консорціуму захисту України у Вінниці. Джерело

Про допомогу

Щоб підтримати родини з дітьми, вагітними, похилими людьми, які перемістилися або евакуювалися з окупованих чи деокупованих територій до Чернівецької, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької та Львівської областей, а також родини ВПО, які мають певні вразливості, міжнародне об’єднання гуманітарних організацій “Консорціум захисту України” (США) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) та у партнерстві з міжнародною організацією із захисту дітей Save the Children надає грошову допомогу. Проєкт в Україні реалізовує Благодійний фонд “Право на захист”. Виплати у розмірі 2 220 грн на одну особу надаватимуться протягом 3-х місяців таким категоріям ВПО:

 • родини (ВПО), які були переміщені протягом останніх 30 днів та не мають безпечного житла (родичів, власним коштом винайнятого)
 • родини (ВПО), які не мають безпечного житла (родичів, власним коштом винайнятого) та очолюються жінками, людьми похилого віку 60+, особами з інвалідністю
 • родини(ВПО), які не мають безпечного житла (родичів, власним коштом винайнятого), в яких є діти та
  особи з інвалідністю, хронічною хворобою, тимчасовою травмою,
  особа похилого віку 60+ років,
  двоє та більше дітей,
  дитина під опікою,
  вагітна жінка або матуся з грудною дитиною (віком до 2-х років).
 • домогосподарства, які постраждали від раптових обстрілів; родини, які втратили члена родини; родини, які внаслідок проведення військових дій втратили засоби до існування (пошкоджений/ втрачений бізнес, ферма, худоба тощо).

Не зможуть звернутися із заявкою ті домогосподарства, хто вже отримував виплати від інших міжнародних організацій менш ніж 3 місяці тому (період на який розраховувалась виплата минув менше ніж 3 місяці тому).

Адреса: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.4 (приміщення бібліотеки ім. Бевза)
Графік роботи: ПН 28.11 – з 9:00 до 17:00, ВТ 29.11 – з 9:00 до 19:00

Додатково

БФ “Право на захист” у місті Вінниця відкриває запис в чергу. Записатись в чергу для реєстрації на виплату грошової допомоги можна 28 та 29 листопада. Із собою потрібно мати оригінали наступних документів на кожного члена родини: податковий номер (на дитину також); національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу; довідка ВПО; номер банківської картки в форматі IBAN для кожного представника домогосподарства (необхідний для виплати допомоги); свідоцтво про народження дітей (за необхідністю); документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю); посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання. Важлива внформація:

 • для запису в чергу на реєстрацію достатньо одного представника від родини з документами всіх кого будете реєструвати
 • для реєстрації необхідна особиста присутність всіх хто буде реєструватися
 • потрібні лише оригінали документів