Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Карітас Запоріжжя поновлює реєстрацію на грошову допомогу

Карітас Запоріжжя поновлює реєстрацію на грошову допомогу

Карітас Запоріжжя оголосив поновлення реєстрації на грошову допомогу по програмі “Людська гідність” з 26 вересня. Джерело

Програма передбачає екстрену грошову допомогу для вимушених переселенців (переселенці від 24.02.2022р).


На базі благодійного фонду Карітас Запоріжжя розпочинається реалізація програми «Людська гідність» для вимушених переселенців з міст окупації або бойових дій, які відповідають одному або кільком із наступних критеріїв вразливості :

  • люди з інвалідністю;
  • самотні люди похилого віку (60 років і старше);
  •  багатодітні родини (від 3-х дітей);
  • одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми);
  • вагітні/ годуючи матері (діти до 2 років);
  • важкохворі.

Вимушено переміщені особи, які евакуюються із зон війни, можуть отримати одноразову фінансову допомогу для забезпечення базових потреб в надзвичайних ситуаціях.
Член сім’ї може отримати 6660,00 грн на банківський рахунок (до 4-х на родину).

Після звернення до офісу Карітас Запоріжжя соціальний працівник заповнює анкету на підставі наявних документів і вразливості.

За допомогою звертайтеся до офісу Карітас Запоріжжя за адресою: вул.Семафорна, 8 (у дворі, де сині намети) з понеділка по п’ятницю з 09:30 до 16:00.

Додаткову інформацію дізнавайтеся за телефонами: ☎️050 371 09 05, ☎️050 371 09 35, ☎️050 371 08 36, ☎️ 0 800 336 734 (багатоканальний дзвінки безкоштовні)

Якщо ви отримували продуктову допомогу, то зареєструватися на грошову можна мінімум через місяць.
 Якщо ви отримували фінансову допомогу від інших благодійних організацій, то повторно можна реєструватися за три місяці (якщо ви отримували усю суму 6600 одразу) або за місяць, якщо виплата була помісячною (по 2200).

Всі місцеві організації Карітасу, крім тих регіонів, де ведуться активні бойові дії, працюють, щоб надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та людям з вразливих категорій. Детальніше: https://cutt.ly/GVIIbQq