Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » За підтримки Європейського Союзу Данська рада у справах біженців / DRC надаватиме фінансову допомогу внутрішньо переміщеним особам для оренди безпечного та належного житла

За підтримки Європейського Союзу Данська рада у справах біженців / DRC надаватиме фінансову допомогу внутрішньо переміщеним особам для оренди безпечного та належного житла

Ця програма реалізується лише у двох регіонах:

🇺🇦 Львівська область: Львівський, Стрийський та Дрогобицький райони.
🇺🇦 Дніпропетровська область: Жовті Води, Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград, Новомосковськ.

Фінансова допомога на оренду розрахована на 6 місяців, і буде виплачена двома частинами.

Розмір допомоги (на місяць) залежитиме від кількості членів сім’ї, а саме:
👉 1-3 осіб – 6,500 грн;
👉 4 осіб – 7,000 грн;
👉 5 і більше осіб – 8,500 грн.

Першочерговою цільовою групою програми надання коштів на оренду житла є наступні групи:

➡️ Домогосподарства, які були переміщені з населених пунктів, визначених відповідно до Наказу Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року №309, або з районів, які регулярно піддаються обстрілу та розташовані в межах 30 км від ліній протистояння або прикордонних районів з Росією або Білоруссю.

➡️ Домогосподарства, чиє житло було значно пошкоджено (тобто рівень руйнування не дозволяє проживати в будинку) або зруйновано внаслідок обстрілів або інших стихійних лих, таких як повені, лісові пожежі тощо, після 24 лютого 2022 року.

➡️ Новопереміщені ВПО (менше 60 днів).

Первинну реєстрацію на виплату допомоги розпочато. Триватиме реєстрація до 09 вересня 2023.

Заповнення заявки – https://ee.humanitarianresponse.info/x/JamsO6Hu

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення цієї заявки не гарантує участі в програмі. Кожна заявка розглядатиметься індивідуально, і буде прийнято рішення про подальшу участь заявки в програмі. Рішення є остаточним, і Данська рада у справах біженців (DRC) залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Позначки: