Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Виплати внутрішньо переміщеним особам з Києва можуть припинити

Виплати внутрішньо переміщеним особам з Києва можуть припинити

Міністерство реінтеграції оновило перелік територій, де відбуваються активні бойові дій, виключивши з нього Київ!

☝️ Таким чином, після виключення столиці з переліку регіонів де можливі бойові дії виплати ВПО ймовірно припиняться адже, як пояснило Міністерство реінтеграції, допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам виплачується мешканцям всіх територій, включених до переліку, якщо для них не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації.

**********

Інформацію розміщено в рамках реалізації проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» (SRSHS), який виконується під керівництвом Momentum Wheels for Humanity.
Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.