Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Вийшов інклюзивний для читача з порушеннями зору номер Наукового журналу «Київський часопис права»

Вийшов інклюзивний для читача з порушеннями зору номер Наукового журналу «Київський часопис права»

Сьогодні через війну, коли щодня зростає чисельність військових та цивільних із порушеннями зору, все більше актуалізується питання інформаційної безбар’єрності. Люди як ніколи досі потребують інформації за всіма сферами життєдіяльності. Це рівною мірою стосується освітньої галузі, яка для багатьох є точкою відліку на шляху до самореалізації та рівності.

У зв’язку з цим інформуємо, що для забезпечення можливості людям з інвалідністю з порушеннями зору мати рівний доступ до післядипломної освіти, зокрема засобами публікування результатів наукової діяльності, розвитку наукового потенціалу, доступу до опублікованої наукової інформації, Науковий журнал «Київський часопис права» у відповідь на виклики сьогодення та з дотриманням вимог інклюзивності відтепер забезпечуватиме доступність інформації, що в ньому публікуватиметься, у тому числі для зазначеної категорії населення.

Перший номер журналу із забезпеченими в ньому умовами інформаційної доступності за посиланням.