Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Запрошуємо на навчальний семінар «Орієнтування та мобільність (О&М): основа реабілітації осіб з порушеннями зору»

Запрошуємо на навчальний семінар «Орієнтування та мобільність (О&М): основа реабілітації осіб з порушеннями зору»

3-12 липня 2023 р. у м. Києві відбудеться навчальний семінар «Орієнтування та мобільність (О&М): основа реабілітації осіб з порушеннями зору». Це оглядовий курс методики навчання орієнтування, переміщення та мобільності в просторі людей із глибокими порушеннями зору.

Запрошуємо до участі спеціалістів, які працюють з людьми із порушеннями зору (працівників реабілітаційних центрів, соціальних працівників, педагогів інклюзивних та спеціальних закладів освіти для дітей з порушеннями зору).

Семінар організовано ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з кафедрою офтальмопедагогіки та офтальмопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» та за фінансування урядів Республіки Корея та Німеччини.

Під час семінару слухачі оволодіють фаховими навичками, які дозволять на початковому рівні виконувати реабілітаційні заходи з формування навичок орієнтування, переміщення та мобільності у просторі у людей з глибокими порушеннями зору. У подальшому це дозволить слухачам підвищувати свій професійний рівень за напрямом О&М.

Програма заходу

Детальна інформація про захід та умови участі

Анкета – заявка на участь у заході

Контактна особа: Євгеній Свєт, eug.svet@gmail.com