Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Круглий стіл: «Сучасні підходи, методи у діагностиці, лікуванні, підтримці, відновленні та реабілітації дітей з порушеннями зору в НДСЛ «ОХМАТДИТ»

Круглий стіл: «Сучасні підходи, методи у діагностиці, лікуванні, підтримці, відновленні та реабілітації дітей з порушеннями зору в НДСЛ «ОХМАТДИТ»

Зір –  це один з найважливіших аналізаторів нашого організму. За допомогою зору ми можемо розрізняти різні кольори, відрізняти предмети один від одного, розпізнавати обличчя, дізнаватися про навколишній світ, розвиватися і почувати себе вільним.

Сучасний світ з його технологічними здобутками і ритмічним рухом вперед вносить свої зміни в стан здоров’я людей. Багато людей, як правило, проводять більше часу за комп’ютером і іншими гаджетами, що може призвести до погіршення зору. Щоб запобігти такому стану, необхідно постійно діагностувати зір та здійснювати певні заходи профілактики.

Круглий стіл

З метою збереження зору та профілактики хвороб очей, в Україні існують спеціалізовані медичні заклади, які надають необхідну допомогу відповідно до проблеми. Одним із найкращих таких закладів є Національна дитяча спеціалізована лікарня МОЗ України «ОХМАТДИТ», яка має відділення офтальмології.

В даному закладі для дітей з різними захворюваннями очей пропонуються передові методи профілактики, діагностики, підтримки, післяопераційної реабілітації та відновлення зору. Кваліфіковані фахівці цього закладу допоможуть вирішити будь-яке офтальмологічне питання, і забезпечать пацієнтові необхідною інформацією, щоб піклуватися про своє здоров’я очей та зберігати зір на все життя.

Про заходи профілактики, діагностики, підтримки, відновлення зору та реабілітації ми поговоримо з фахівцями офтальмологічного відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України «ОХМАТДИТ».

Захід відбудеться в онлайн форматі.

Запрошуємо усіх зацікавлених долучатися за покликанням:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZUrc-CtrzgoEtcDR7ehoWElLmVWOVJrUamc

Круглий стіл: «Сучасні підходи, методи у діагностиці, лікуванні, підтримці, відновленні та реабілітації дітей з порушеннями зору в НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Дата та час: 31 травня 2023 року о 13-00 (за Київським часом).

До участі запрошені представники навчальних закладів, батьки, лідери та представники громадських організацій осіб з інвалідністю.

Участь у заході передбачає реєстрацію на платформі ZOOM.

Захід організовано Громадською спілкою «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» та Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «Охматдит»

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту «Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю та та Християнської місії незрячих (СBM).

Зір – це дуже цінна властивість нашого організму, і її збереження вимагає від нас певних дій і зусиль. Інвестувати у збереження здоров’я очей – це краща інвестиція в майбутнє, яка дозволить вам насолоджуватися красою світу навколо нас і досягати успіхів у різних сферах життя.

#НАІУ  #EDF    #CBMGlobal  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ