Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Нова довідка МСЕК. Історія пана Миколи

Нова довідка МСЕК. Історія пана Миколи

Наша сьогоднішня історія про пана Миколу, який мешкає зі своєю сім’єю в м. Кременчук Полтавської області. Незрячий батько має трьох доньок.  Дружина Миколи також має порушення зору. Сам Микола займається професійним спортом.

У січні Микола поновив індивідуальну програму реабілітації, але разом із нею отримав поштою стару довідку МСЕК.  У довідці вказувалось те, що чоловік є особою з інвалідністю першої групи, але те, що по зору вказано не було. Ця помилка привела до того, що Микола отримав відмову у компенсації за самостійно придбані допоміжні засоби реабілітації.  Також під час подання документів на змагання, він, на відміну від інших спортсменів, повинен був надати додаткові висновки від офтальмолога про його тотальну сліпоту.     

Чоловік звернувся за допомогою у вирішенні свого питання до регіонального соціального менеджера проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню України», яка допомогла йому скласти відповідну заяву на МСЕК та подати її до зазначеної комісії. В результаті взаємодії з менеджером та оперативно розглянутої заяви, пан Микола отримав нову довідку МСЕК, де вказано, що він має інвалідність 1 групи по зору з дитинства. Тепер зникла підстава для відмови йому у компенсації за самостійно придбані ТЗР та під час подання документів на спортивні змагання йому не доведеться додавати окремі висновки про його тотальну сліпоту від офтальмолога.

Проєкт «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню України» реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Європейського Союзу. Ключовою метою проєкту є виявлення та задоволення потреб осіб з інвалідністю та постраждалих від війни населенню в Україні. Також, проєкт передбачає надання людям з інвалідністю соціально-правових консультацій, грошової допомоги, гігієнічних наборів тощо.

Позначки: