Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Ніколи не соромно просити по допомогу. Історія пані Тетяни

Ніколи не соромно просити по допомогу. Історія пані Тетяни

У нашому житті є люди, які звикли самотужки вирішувати свої проблеми, не розраховуючи на допомогу з-зовні.

Нещодавно наша Вінницька команда проєкту поділилась своєю історією.

Одного разу пролунав дзвінок, а у слухавці чітко почувся голос жінки, яка не могла стримувати сльози. Виявилось, що жінку звуть Тетяна. Її син, Володимир, має важку форму інвалідності і вимушений пересуватися на інвалідному візку. Він потребує постійної сторонньої допомоги, а також  спілкування з оточуючими, соціалізації. До війни ця дружня родина долала усі виклики долі самостійно, але відколи батько родини пішов на фронт, мати без роботи доглядає сина самотужки, через що не вистачає часу і коштів на вирішення першочергових потреб.

Відповідаючи на запитання кейс менеджера, вона постійно вибачалась, адже, як з’ясувалося, їхня родина не звикла просити про допомогу, адже самі звикли її надавати.

Звернувшись до кейс менеджерів проєкту «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я» родина отримала Сертифікат на закупівлю продуктів харчування, соціально-юридичну консультацію та психологічну допомогу.

Наразі, Володимир відвідує  Центр  «ОБРІЙ» та отримує послугу денного догляду. Там Володимир вже знайшов собі нових друзів та цікаві заняття, а у матері з’явилася можливість працювати, і в цілому в родині покращився психологічний стан.

Для того, щоб допомогти людині, не треба мати багато грошей чи докладати величезних зусиль. Аби дійсно допомогти, треба мати лише бажання вислухати та підтримати добрим словом, саме тому наша команда і надалі продовжуватимемо працювати і допомагати тим, хто потребує допомоги, адже за нами Перемога!

*********

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є від-повідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.