Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Швидке реагування для задоволення гуманітарних потреб осіб з інвалідністю. Історія пані Ольги

Швидке реагування для задоволення гуманітарних потреб осіб з інвалідністю. Історія пані Ольги

Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки USAID в рамках проєкту: «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я» й надалі продовжує надавати допомогу людям з інвалідністю. Ділимося з вами короткими історіями наших учасників.

Наша героїня пані Ольга звичайна 79-тирічна жінка, яка народилася на Львівщині. Жінка має інвалідність по зору другої групи. Після закінчення педагогічного училища, Ольга опинилася за розподілом у Донецьку, де пропрацювала 25 років викладачем дошкільної освіти. Там і вийшла заміж та народила двох дітей.

Через початок війни 2014 року, пані Ольга разом з родиною була вимушена повернутися на Львівщину – свою малу батьківщину. Вже маючи на той час інвалідність по зору, стала активною членкинею товариства незрячих. Пізніше помирає чоловік, а діти, як це часто буває, роз’їхались. Але біда не приходить одна. Після початку повномасштабної війни її син пішов на фронт, де загинув, здобувши славу у «вічному бою».

Від команди проєкту пані Ольга отримала Сертифікат на продуктовий набір, гуманітарну допомогу для побутових потреб та соціально-правову та психологічну допомогу.

«Завдяки проєкту я отримала правову та психологічну допомогу. Крім того сертифікат на продукти, а також гігіеничний набір. Я безмежно вдячна за цю допомогу, адже пенсія у мене невелика і більшість своїх коштів я витрачаю на лікування» – згадує пані Ольга.

Наш проєкт триває, а це означає, що продовжують отримувати необхідну допомогу люди, котрі цього потребують найбільше.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку!

*********

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є від-повідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.

Позначки: