Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » НАІУ продовжує реалізацію міжнародного проєкту по допомозі людям з інвалідністю

НАІУ продовжує реалізацію міжнародного проєкту по допомозі людям з інвалідністю

Національна Асамблея людей з інвалідністю України розпочинає реалізацію другої фази проєкту: «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю» за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СBM).

За словами керівниці проєкту Лариси Байди проєкт має на меті забезпечення підтримки людей з інвалідністю та їх представницьких організацій у реагуванні та відновленні щодо війни в Україні.

Друга фаза передбачає гуманітарне реагування на потреби людей з інвалідністю, людей похилого віку. Буде надана адресна грошова допомога та правові консультації особам з інвалідністю.

Також заплановано проведення аналізу ситуації щодо доступу до медичних послуг осіб з інвалідністю в 6 громадах (аудити доступності,  рекомендації щодо зняття бар’єрів, незначна реконструкція, закупівля обладнання для медичних закладів).

Ще, в рамках проєкту планується подальше посилення руху людей з інвалідністю задля покращеного гуманітарного реагування та протидії гуманітарним кризам, проведення тренінгів та інших освітніх заходів.

Нагадаємо, що перша фаза успішно реалізована протягом минулого року.

Зокрема протягом всього часу реалізації проєкту надавалась підтримка 6 прихисткам для людей з інвалідністю, людей похилого віку, які створені на базі громадських організацій людей з інвалідністю – членів НАІУ.

Понад 9 тисяч осіб з інвалідністю, членів їхні родин, представників організацій, які опікуються питаннями інвалідності взяли участь у заходах, скористались  послугами проєкту в різних областях України.

Завдяки мікрогрантовій підтримці 26 організацій – членів НАІУ отримали допомогу на інституційний розвиток.

Загальна кількість осіб включених у виконання заходів та активностей проєкту за час його реалізації (у т.ч. користувачі сайту за цей період)  склала понад 1 млн осіб.

Ми не збираємось зупинятися на досягнутому, тому будемо працювати й надалі заради нашої спільної Перемоги!