Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Гаряча лінія з надання правової допомоги особам з інвалідністю та людям похилого віку продовжує свою роботу

Гаряча лінія з надання правової допомоги особам з інвалідністю та людям похилого віку продовжує свою роботу

Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Momentum Wheels for Humanity запровадила гарячу телефонну лінію з надання правової допомоги особам з інвалідністю та людям похилого віку.

За півтора місяці роботи гарячої лінії правниками було надано більше 70-ти правових консультацій.

До команди правової допомоги найбільше зверталися із запитами щодо оформлення статусу ВПО; отримання матеріальної підтримки та фінансової допомоги; оформлення або продовження інвалідності; своєчасність отримання соціальних виплат, пенсій стипендій та оформлення житлових субсидій.

Крім цього, під час війни практично щоденно надходять запити проконсультувати з питань, пов’язаних із порядком виїзду за кордон осіб з інвалідністю та осіб, які їх супроводжують; порядком отримання ТЗР або компенсацій за їх самостійне придбання; підстави відстрочки та звільнення з військової служби.

До команди  правової допомоги звертались люди з інвалідністю різних нозологій: з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, люди з психічними захворюваннями, батьки дітей з інвалідністю.

Правові консультації надавались як по телефону, так і в письмовому вигляді, як тим, хто залишився в Україні, так і тим, хто виїхав за кордон.

Нагадуємо, що звернутись на гарчу лінію за правовою допомогою ви можете за телефоном: +38050 905 07 95  або направити коротке звернення на електрону адресу: office-naiu@ukr.net з приміткою в темі «правова допомога».

==========

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.