Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит на Полтавщину до Лубенської територіальної громади

Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит на Полтавщину до Лубенської територіальної громади

14 травня 2024 року з метою представлення проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги», що реалізовується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», представники НАІУ завітали до Лубенської територіальної громади Полтавської області. Участь у заході взяли представники ОМС, закладів охорони здоров’я та громадських спілок людей з інвалідністю.

Учасники заходу ознайомилися із загальними аспектами надання реабілітаційних послуг, обговорили проблемні питання їх надання у громаді, а ще представили Алгоритм проведення дослідження щодо надання доступних медичних та реабілітаційних послуг у територіальних громадах. Також розглянули питання щодо ролі органів місцевого самоврядування у здійсненні координації реабілітаційної галузі, зокрема надання медико-реабілітаційних послуг у громаді.

З метою оцінки ролі та функцій органів місцевого самоврядування у впровадженні інклюзивних медико-реабілітаційних послуг було проведено глибинне інтерв’ю з представниками місцевої влади.

В межах заходу відвідано реабілітаційне відділення КП «КНП «Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Під час зустрічі з представниками лікарні обговорили доступність реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю, а також питання, що виникають при адмініструванні медичних закладів, зокрема щодо фахівців, реабілітаційного обладнання, методик надання реабілітаційних послуг, проведення навчань тощо.

Зустріч сприяла підвищенню рівня обізнаності та знань представників місцевої влади, громадських організацій щодо надання інклюзивних медичних та реабілітаційних послуг, питань інвалідності та інклюзії.

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади