Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит на Одещину до Балтської територіальної громади

Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит на Одещину до Балтської територіальної громади

У Балтській громаді Одеської області за участі керівництва громади презентували проєкт «Інклюзивні реабілітаційні послуги». Презентація проєкту відбулася за участі представників ОМС, закладів охорони здоров’я та громадських спілок людей з інвалідністю. 

Під час зустрічі представники НАІУ ознайомили учасників із загальними аспектами надання реабілітаційних послуг, обговорили проблемні питання їх надання у громаді, а ще представили Алгоритм проведення дослідження щодо надання доступних медичних та реабілітаційних послуг в територіальних громадах. 

В межах заходу також відвідали Балтську багатопрофільну лікарню Балтської міської ради. Під час зустрічі з представниками лікарні обговорили питання щодо надання інклюзивних реабілітаційних послуг, проблеми та перепони, з якими стикаються люди з інвалідністю в процесі надання цих послуг. В рамках реалізації проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» проведено обстеження прилеглої території та приміщень лікарні на предмет доступності для маломобільних груп населення. 

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади