Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит до Іршавської територіальної громади Закарпатської області

Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Візит до Іршавської територіальної громади Закарпатської області

Цей захід, проведений представниками Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) у Іршавській територіальній громаді, є частиною проєкту “Інклюзивні реабілітаційні послуги”, що реалізується за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”. Основною метою цього проєкту є зміцнення інклюзивності в секторі охорони здоров’я, що включає мобілізацію місцевих організацій осіб з інвалідністю, органів місцевого самоврядування та постачальників медичних послуг.

У рамках заходу було проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я та громадських об’єднань людей з інвалідністю. На цій зустрічі були презентовані цілі та завдання проєкту, обговорено алгоритми надання медичних та реабілітаційних послуг у територіальних громадах, а також висвітлено проблеми, з якими стикаються вразливі категорії населення при отриманні цих послуг.

Окрім цього, учасники заходу відвідали КНП «Іршавська міська лікарня». Тут вони обговорили питання інклюзивних реабілітаційних послуг з керівництвом та персоналом лікарні. Особлива увага була приділена дослідженню доступності цього закладу охорони здоров’я для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Також проведено глибинне інтерв’ю з представниками лікарні щодо доступності медичних та реабілітаційних послуг у громаді. Це дозволило учасникам отримати більш детальне розуміння проблем та перешкод, з якими стикаються вразливі категорії населення при отриманні необхідних медичних та реабілітаційних послуг.

Такі інтерв’ю та дослідження є важливим етапом у покращенні якості та доступності охорони здоров’я для всіх груп населення, зокрема для осіб з інвалідністю, і відображають зусилля удосконалення системи медичних та реабілітаційних послуг у місцевих громадах.

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади