Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Презентація проєкту Коростенській громаді Житомирської області

Інклюзивні послуги – взаємодія влади та громадськості. Презентація проєкту Коростенській громаді Житомирської області

5 червня 2024 року команда НАІУ презентувала у Коростенській громаді проєкт «Інклюзивні реабілітаційні послуги», який реалізовується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

У зустрічі від громади взяли участь заступниця міського голови Наталія Чижевська, представники ОМС, а також закладів охорони здоров’я.

Учасники заходу ознайомилися із загальними аспектами надання реабілітаційних послуг, обговорили проблемні питання їх надання у громаді, а ще представили Алгоритм проведення дослідження щодо надання доступних медичних та реабілітаційних послуг у територіальних громадах. Також розглянули питання щодо ролі органів місцевого самоврядування у здійсненні координації реабілітаційної галузі, зокрема надання медико-реабілітаційних послуг у громаді.

Учасники зустрічі за круглим столом

В рамках заходу проведено дослідження доступності Коростенської центральної міської лікарні для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; глибинне інтерв’ю щодо доступності медичних та реабілітаційних послуг з представниками лікарні, а також глибинне інтерв’ю з членами мультидисциплінарної реабілітаційної команди.

Цей захід проводився Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні реабілітаційні послуги» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

#USAID #НАІУ #реабілітація #інклюзивні_реабілітаційні_послуги #інклюзивні_громади