Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Форум громадянського суспільства Донецької та Луганської областей: внесок у творенні, розбудові та відновленні України

Форум громадянського суспільства Донецької та Луганської областей: внесок у творенні, розбудові та відновленні України

Сьогодні відбувся Форум громадянського суспільства Донецької та Луганської областей «Долаємо виклики: громадянське суспільство в часи воєнного стану». Організатором події стала громадська організація «Точка доступу».

Захід став не лише майданчиком для обговорення важливих тем, а й можливістю об’єднати зусилля для побудови майбутнього нашої країни. Форум зібрав представників та представниць інститутів громадянського суспільства, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, ініціативних та волонтерських груп. Обговорили не лише виклики, спричинені війною, а й досвід перетворення цих викликів на нові можливості. Кожен учасник та учасниця ділилися унікальним досвідом, який допомагає знаходити найбільш ефективні рішення.

Спікерами виступили представники Донецької обласної військової адміністрації, громадських організацій, які залишаються працювати в регіоні, релокованих інститутів громадянського суспільства, які розповіли про свій досвід роботи у нових громадах та про те, як у часи війни не лише не втратити звʼязок, а й залишатися підтримкою, нести користь, будувати діалог та співпрацювати, сприяючи посиленню розвитку рідних громад Донеччини та Луганщини. 

Захід проводився в межах Тижня Відкритого Уряду – 2024, ініційованого міжнародною Ініціативою «Партнерство «Відкритий Уряд» за підтримки ІСАР Єднання.