Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Інклюзія в дії: форум НАІУ визначає курс на гуманітарне реагування

Інклюзія в дії: форум НАІУ визначає курс на гуманітарне реагування

12-13 вересня 2023 вересня Національна Асамблея людей з інвалідністю України організовує форум в Києві на тему «Включення та участь: люди з інвалідністю в центрі політики гуманітарного реагування під час війни». Захід відбудеться в онлайновому та офлайновому форматах.

Форум має на меті зібрати понад 70 представників організацій людей з інвалідністю, активістів, які представляють інтереси людей з різними порушеннями, батьків, які виховують дітей з інвалідністю, людей старшого  віку, цивільних та військових  з різних областей України, які постраждали і набули інвалідності, щоб:

  • обговорити питання участі та внеску організацій осіб з інвалідністю в гуманітарне реагування за 1,5 роки повномасштабного вторгнення;
  • обмінятись досвідом та обговорити існуючі проблеми в гуманітарному реагуванні;
  • напрацювати спільні рекомендації включення питань інвалідності в План Гуманітарного реагування на 2024 рік.

Форум є унікальною можливістю для представників громадських організацій  людей з інвалідністю, міжнародних інституцій, Агенцій ООН, кластерів, державних установ та ЗМІ обговорити питання надання гуманітарної допомоги людям з інвалідністю та людям похилого віку у період воєнного стану.

Партнери

  • Міжнародна фундація виборчих систем (IFES);
  • Європейський форум інвалідності (EDF).

Національна Асамблея людей з інвалідністю України запрошує зацікавлені інституції до активної участі в Форумі – це відкрита платформа для спілкування у вирішенні конкретних проблем.

Кількість учасників в офлайн заході обмежена. У вас є можливість взяти участь 13 вересня в онлайновому форматі на Zoom платформі після короткої реєстрації за посиланням.

Для медіа: для отримання акредитації та додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до пресслужби Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за телефоном: +380 66 292 14 39.

********

Захід організовується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги, спрямованої на підвищення доступності політичного та суспільного життя, а також повного включення всіх громадян у демократичний процес. Будь-які думки, висловлені під час заходу, належатимуть авторам і не обов’язково відображають погляди IFES.