Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Завжди є люди, яким потрібна допомога і завжди є хтось, хто може її надати!

Завжди є люди, яким потрібна допомога і завжди є хтось, хто може її надати!

Героїня сьогоднішньої історії – пані Антоніна Макарівна. Жінка народилася у 1940-му році. Має першу групу інвалідності. З 2008 року хворіє на розсіяний склероз.

Дитинство пані Антоніни прийшлось на важкі часи Другої світової війни. Із рідних у жінки залишилась старша сестра, яка і доглядала її після того, як  Антоніна Макарівна захворіла. Коли сестра жінки померла,  нікого з рідних  не залишилось. Тому Троїцька сільська рада надала їй соціального робітника для допомоги та постійного догляду.

У 2008 році на території Троїцької сільської ради було відкрито стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області» і пані Антоніну направили туди на постійне проживання у стаціонарному відділенні, де вона мешкає по сей день. Жінка лежача, нездатна до самообслуговування, не може говорити та потребує постійного стороннього догляду.

Завжди є люди, яким потрібна допомога… і завжди є хтось, хто може її надати! В рамках проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної  допомоги постраждалим від конфлікту населенню в Україні» для пані Антоніни було придбано протипролежневий матрац, біотулет та засоби особистої гігієни.

Перелічені засоби вже використовуються, через що пані Антоніна щиро вдячна.

********

Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.