Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допомога завжди поруч!

Допомога завжди поруч!

Сьогодні активно продовжується діяльність із кейс-менеджменту для людей з інвалідністю в Україні в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я». Його втілює у життя Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Momentum Wheels for Humanity.

Це надання консультацій, інформаційна і психологічна підтримка, оперативна адміністративна допомога, координація діяльності у стосунках з фізичними та юридичними особами

У Київській області цю допомогу надає кейс-менеджерка Леся Перепеченко. Протягом 10 місяців 2023 року вона усіляко намагається допомогти не тільки тим хто звертається, а й тим чиї потреби вдається виявити працюючи з громадами.

За ці місяці було надано допомогу більш ніж 50 особам. Це були люди з інвалідністю – чоловіки та жінки різного віку, – мами, які виховують дітей з інвалідністю. Іноді допомога складалася лише з декількох інформаційних й психологічних консультацій по телефону. У більшості випадках вона ставала матеріальною та полягала у пошуку й наданні засобів реабілітації: тростини, ходунки, крісла колісні, тощо. Адресно надавали сертифікати на придбання продуктів харчування та засобів гігієни. Тоді діяльність переходила в офлайн формат кейс-менеджерка відправлялась на зустріч з кожною людиною особисто.

«Коли через те, що сама людина не може потрапити до магазину вона хотіла відмовитися від допомоги у вигляді сертифікату, –  згадує Леся  – Вона дуже потребувала і засобів гігієни, і продуктів харчування, бо навіть із моїм зниженим зором я побачила бідність її життя. В таких випадках я запитувала, що саме зараз їй потрібно і купувала це сама». Пані Людмила, яка усіляко економить кошти на продуктах, бо збирає на операцію, розгубилася та не знала, якому Святому дякувати за таку допомогу.

Й таких історій безліч. «Коли ти працюєш з людьми та усіляко їм допомагаєш подолати життєві проблеми та суспільні бар’єри, –  говорить Леся, –  то й багато чим можеш поділитися. Щоб охопити більшу кількість людей та надати їм допомогу я консолідую діяльність на співпраці з гуманітарними та громадськими організаціями, бо гуртом завжди легше…»

Нагадуємо контактні телефони кейс-менеджерів проєкту в регіонах:

Офіс НАІУ – (044) 279-61-74

м. Київ – (095) 909-10-35

Області:

Київська – (095) 905-07-37

Вінницька – (095) 909-91-05

Дніпропетровська – (095) 909-50-11

Житомирська – (095) 905-08-55

Львівська – (095) 905-09-77

Харківська – (095) 909-50-65

Чернівецька – (095) 905-08-58

**********

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.