Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Адресна гуманітарна допомога переселенцям з Луганщини та допомога у хабах по Україні

Адресна гуманітарна допомога переселенцям з Луганщини та допомога у хабах по Україні

Центри надання гуманітарної допомоги одразу почали працювати з усіма переселенцями Луганщини. Відтепер ВПО будь-якої громади можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги у найближчий до нього штаб, або можуть отримати адресну допомогу. Джерело

Луганська обласна державна військово-цивільна адміністрація розширила штаби надання допомоги

Раніше штаби надавали допомогу виключно жителям власних громад, як наприклад, Сєвєродонецький хаб. Або існували обмеження у надсиланні продуктів харчування поштою. Відтепер ВПО будь-якої громади можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги у найближчий до нього штаб.

Водночас низка центрів надання гуманітарної допомоги одразу почала працювати з усіма переселенцями Луганщини, які мешкають в певному регіоні. За таким принципом відтепер і здійснюватиметься надання гуманітарної допомоги жителям регіону. Кожен може звернутися до найближчого штабу. А якщо не в змозі дістатися – отримуватиме поштою.

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно заповнити гугл-форму. Якщо ви вже заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно. Можна звернутися за телефоном гарячої лінії з гуманітарних питань для переселенців з Луганської області.

Гугл-форма для отримання в хабі: https://cutt.ly/yBHlLt2

Гугл-форма для отримання “Укрпоштою”: https://cutt.ly/GBHzqWV

Безкоштовна гаряча лінія: ☎️0800332475 (графік роботи: ПН–ПТ, 9:00-18:00).