Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Запрошуємо 30 січня на вебінар «Ментальне здоров’я та психосоціальна підтримка в екстрених ситуаціях»

Запрошуємо 30 січня на вебінар «Ментальне здоров’я та психосоціальна підтримка в екстрених ситуаціях»

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Японським Форумом Інвалідності та Фондом Миру Сасакави (Sasakava Peace Foundation) запрошують усіх охочих взяти участь у вебінарі «Ментальне здоров’я та психосоціальна підтримка в екстрених ситуаціях».

Запрошеним лектором буде доктор Такаші Ізутсу – випускник Вищої школи сільського господарства та природничих наук та професор Токійського Університету. У минулому керував створенням програми психічного здоров’я ООН в якості керівника відділу психічного здоров’я та психосоціальних розладів у штаб-квартирі ООН. А також є Доповідачем Глобального міністерського саміту з питань психічного здоров’я, співголовою Головної доповіді Організації Об’єднаних Націй щодо інвалідності та прав на розвиток осіб із розладами психічного здоров’я та цільової групи щодо психосоціальних розладів.

Головною темою вебінару буде підвищення усвідомленості того, що захист і зміцнення психічного здоров’я та психосоціального благополуччя є ключовим елементом гуманітарної діяльності. Проте все ще існує значна прогалина в різних аспектах, і повідомляють про шкідливу практику, іноді засновану на доброму бажанні. На цьому вебінарі обговорюватимуться найсучасніші рекомендації щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, а також захист прав осіб із психічними розладами та психосоціальними розладами.

Коли? Вівторок, 30 січня 2024 року о 10:30 год. за київським часом на онлайн платформі zoom за посиланням: https://spf-or-jp.zoom.us/j/92886673657?pwd=NGlaM2E1WXVjRlFXb3ZkbzR1SVpVZz09

Будемо раді бачити усіх охочих!