Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Запрошуємо на семінар “Базова підтримка життя”

Запрошуємо на семінар “Базова підтримка життя”

Захід приурочено до проведення в Україні Декади прав осіб з інвалідністю, яка цього року триває з 23 листопада по 3 грудня під гаслом «Інклюзивні рішення – відновлення України для всіх».

29 листопада 2023 року о 10:00 год  Національна Асамблея людей з інвалідністю України організовує семінар в онлайновому форматі на тему: “Базова підтримка життя“,  де учасники та учасниці отримають теоретичні знання з надання першої домедичної допомоги.

Захід проводиться в рамках проєкту «Багатосекторальна інклюзивна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні”* та буде проходити на платформі ZOOM.

До участі запрошуються: регіональні координатори, представники громадських організацій осіб з інвалідністю, представники медичних закладів, а також усі бажаючі від громади прийняти участь у семінарі.

Участь передбачає реєстрацію. Прохання передбачити на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZ0tdO2tpj4tHNKcLfVf15IfOvSWTG7UhQjf

(організатори почнуть приєднувати учасників о 9:50)

*проєкт реалізується за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та Європейського Форуму Інвалідності.