Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Запрацювали 4 нові осередки Школи Cупергероїв

Запрацювали 4 нові осередки Школи Cупергероїв

З 1 квітня Школа Cупергероїв розпочала роботу в лікарнях Львова, Рівного, Кривого Рогу та Вінниці. Наразі маленькі пацієнти вчаться прямо в палатах, а після завершення ремонтних робіт відвідуватимуть комфортні навчальні класи.

У Рівному вже відбулося понад 70 занять з історії та української мови та літератури, а у Львові супергеройські уроки охоче відвідують 80% дітей онковідділення. Загалом у заняттях беруть участь майже 200 маленьких пацієнтів.

📌 Школу Cупергероїв було засновано ще у 2016 році Євгенією Смірновою, заступницею міністра освіти і науки, а у 2021 році проєкт заручився підтримкою першої леді Олени Зеленської.

Нині в Україні працює 11 таких шкіл: станом на 2023 рік у них отримали освітні послуги понад 10 тис. дітей, для яких провели 80 тис. уроків, зокрема у Дніпропетровській, Харківській і Миколаївській областях. У 2024 році за підтримки Фундації Олени Зеленської заплановано відкриття ще двох осередків у Полтаві та Одесі.

ДУ «Школа супергероїв» реалізується в межах флагманського проєкту «Освіта для всіх» від Міністерства освіти і науки — на виконання Стратегії створення безбарʼєрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.