Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Нідерланди запровадили нові правила для біженців з України

Нідерланди запровадили нові правила для біженців з України

З 1 листопада українським біженцям необхідно мати спеціальну позначку в паспорті або О-документ для підтвердження статусу тимчасового захисту.

Про це повідомляє Vist Ukraine з посиланням на нідерландський урядовий портал.

Спеціальна наклейка-позначка в паспорті стане підтвердженням статусу тимчасового захисту, що дозволить легально працевлаштуватись. Оскільки закони Нідерландів передбачають працевлаштування іноземців лише за умови отримання дозволу роботодавцем, для українських біженців розробили спеціальну спрощену процедуру.

З 1 квітня до 31 жовтня роботодавці могли приймати на роботу українців без отримання дозволів. Протягом цього періоду українці мали можливість оформити усі необхідні документи.

Позначку-вклейку в паспорт або О-документ видає Служба імміграції та натуралізації Нідерландів (Immigratie-en Naturalisatiedienst, IND). Для їх оформлення потрібно до 31 жовтня звернутись у відомство. При собі мати документи, що підтверджують особу.

В Амстердамі відомство знаходиться за адресою: Pieter Calandlaan, 1. Детальніше щодо оформлення можна звернутись за номером +31880430430.