Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » В Австрії змінять правила проїзду для українців

В Австрії змінять правила проїзду для українців

Термін дії програми “Not-Ticket Ukraine”, яка діяла з початку війни, закінчився 31 жовтня 2022.

Нові правила проїзду для українців оголосили національний залізничний оператор (ÖBB) та компанія міського громадського транспорту Відня, повідомляє “РБК-Україна”.

Зокрема, з 1 листопада почне діяти “Квиток першого прибуття з України”, який видаватимуть українцям, які в’їжджають до Австрії через кордони Чехії, Словаччини та Угорщини. Цей квиток діятиме лише в перші 24 години з моменту прибуття до країни. Також – з дати видачі для поїздки до Австрії чи прикордонних станцій у напрямку Німеччини, Швейцарії чи Італії у 2-му класі на поїздах ÖBB.

Квиток про перше прибуття оформляється провідниками цих поїздів до Відня. Якщо біженці не зможуть знайти в поїзді співробітників або прибудуть до Австрії не поїздом, одноразовий квиток оформлятиметься лише на Центральних вокзалах Відня та Граца.

Крім того, принципу безплатного проїзду в перші 24 години дотримуватиметься і міський транспорт Відня. Нові правила діятимуть до кінця року. Для подальших поїздок одноразові квитки обіцяють оформляти в центрах для біженців у Відні. Також влада розглядає варіанти запровадження спеціальних місячних проїзних для українських біженців.