Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ЩО ТАКЕ «ВІДНОВЛЕННЯ» ДЛЯ КОЖНОГО З НАС? Опитування людей з інвалідністю, людей старшого віку, законних представників дітей (людей) з інвалідністю

ЩО ТАКЕ «ВІДНОВЛЕННЯ» ДЛЯ КОЖНОГО З НАС? Опитування людей з інвалідністю, людей старшого віку, законних представників дітей (людей) з інвалідністю

Національна Асамблея людей з інвалідністю України запрошує доєднатися до опитування людей з інвалідністю, людей старшого віку, законних представників дітей (людей) з інвалідністю щодо питань відновлення та реконструкції України.

Ваша думка для нас є цінною. Опитування не забере у Вас багато часу.

Сьогодні політики, посадові особи, лідери громадського руху і представники різних країн говорять про питання відновлення та реконструкції України.

Що таке «відновлення» для кожного з нас? Що, на думку людей з інвалідністю, повинно бути пріоритетним під час відновлення та реконструкції в Україні? Чи буде дотримано принципів доступності?

НАІУ прагне, щоб голос людей з інвалідністю був почутий під час розробки планів, стратегій, впровадження ініціатив із відродження нашої держави; щоб люди з інвалідністю були включені до процесів розробки й ухвалення рішень, які їх стосуються.

Результати цього опитування будуть використанні НАІУ для адвокатування прав людей з інвалідністю в питаннях відновлення та реконструкції України.

Пройти опитування Ви можете за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScT8PY2-h2rbYb8XmMzrywRqcf-PkdeKyKZiAqubYElsLGHQg/viewform