Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Понад 500 осіб з інвалідністю отримали допомогу від НАІУ за фінансової підтримки Європейського Союзу

Понад 500 осіб з інвалідністю отримали допомогу від НАІУ за фінансової підтримки Європейського Союзу

Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує реалізацію проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Важливою активністю для проєктних менеджерів є надання допомоги людям з інвалідністю у якості асистивних технологій. На сьогодні 39 людей з інвалідністю отримали допоміжні засоби реабілітації безкоштовно за рахунок проєкту в пілотних областях проєкту.

Незважаючи на складний процес у їх підборі, наша команда шукає шляхи якісної допомоги. Асистивні технології призначені для того, щоб підтримувати на поточному рівні або підвищити функціональні можливості й автономність людей з інвалідністю, адже це дуже індивідуальні речі. Так, для видачі слухових апаратів, за ініціативи НАІУ, було проведено повноцінне обстеження людей з порушеннями слуху, зроблені медичні висновки, надані професійні медичні рекомендації, та вже після зазначеного відбулася закупка слухових апаратів та їх використання бенефіціарами.

Загалом, окрім асистивних технологій з початку реалізації проєкту, біля 300 бенефіціарів отримали допомогу у вигляді гігієнічних наборів, наповнення яких вони обирали самостійно.

Крім того, в рамках проєкту було надано грошову допомогу, яку вже отримали понад 200 осіб. Запит на грошову допомогу виявився найбільшим. Отримуючи ці кошти, люди можуть розділити їх для закриття різних сфер свого життя, зокрема, медичне обстеження, закупівля побутових речей та медикаментів, тощо.

Нагадуємо, що отримати безоплатні юридичні консультації для тих, хто потребує допомоги, можна за посиланням: http://bit.ly/3EZE425

Проєкт триває. Слідкуйте за нашими новинами.