Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » 27 велосипедів отримали соціальні робітники в рамках підтримки інклюзивних громад від НАІУ

27 велосипедів отримали соціальні робітники в рамках підтримки інклюзивних громад від НАІУ

Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує співпрацю з громадами в рамках проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза)» за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СBM). Друга фаза проєкту передбачає посилення гуманітарного реагування на потреби людей з інвалідністю, людей похилого віку.

З нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, Національна Асамблея людей з інвалідністю України подарувала соціальним робітницям та робітникам 10 громад новенькі велосипеди. Подарунки отримали працівники та працівниці 11 комунальних установ Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської та Одеської областей.

Велосипед – неабиякий помічник для соціального робітника, бо допомагає скоротити шлях від одного отримувача послуг до іншого, також ним швидше дістатися іншого населеного пункту. Адже соціальним робітникам доводиться долати десятки кілометрів між селами громади, щоб допомагати особам похилого віку, з інвалідністю та іншим особам, що опинилися у складних життєвих обставинах.

При розподілі велосипедів було враховано найбільше навантаження на робітника (кількість обслуговуваних) та територіальна розташованість підопічних.

Ровери обладнані місткими корзинками, куди робітник матиме можливість складати покупки, та інші необхідні для підопічних речі. На велосипеді фахівці долатимуть свій маршрут набагато швидше, до того ж не доведеться нести в руках важкий наплічник чи сумки.

«Дякуємо за щедрість душі та небайдужість, адже добрі справи не залишаються непоміченими, оскільки допомога у цей нелегкий для всіх нас час – це не просто матеріальні цінності, а впевненість в тому, що разом ми подолаємо будь-які негаразди» – дякують соціальні працівники Центру надання соціальних послуг Тетерівської сільської ради.

Щиро віримо, що велосипеди служитимуть надійно і довго!

Підтримка громад триває. Ми не збираємось зупинятися на досягнутому, тому будемо працювати й надалі заради нашої спільної Перемоги!