Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Польовий візит на Дніпропетровщину

Польовий візит на Дніпропетровщину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з партнерами консорціуму ACCESS: «Людина в біді» (PIN) та «Право на захист» (R2P) 23 травня 2024 року здійснила польовий візит у Дніпровську область та місто Дніпро. Захід відбувся в рамках проєкту “Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні”,  який реалізує ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відвідано ПОГ «Дніпровське навчально-виробниче підприємство Українського товариства сліпих». Саме на цьому підприємстві базується шелтер, мешканцям якого було надано грошову та правничу допомогу, а також гігієнічні набори від НАІУ в рамках зазначеного проєкту.

Спілкування з бенефіціарами принесло багато позитивних відгуків, як про шелтер, так і отриману допомогу вд НАІУ.

«Саме такі польові виїзди допомагають краще розуміти потреби бенефіціарів, бути гнучкими та покращувати свою роботу, – говорить управитель проєкту від НАІУ Юрій Васильченко. – Не менш важливим є обмін досвідом та об’єднання зусиль – це дозволяє бути ще ефективнішими при допомозі особам з інвалідністю та малозахищеним верствам населення».

Крім того, за результатами візиту Технічна робоча група ECHO ACCESS Protection об’єднала зусилля для розробки набору стандартних операційних процедур, спрямованих на вдосконалення захисту, створення протоколів для карти послуг і направлень, а також запровадження практичного інструменту карти послуг.

*****

Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.