Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Підтримка Сторожинецької громади, що на Буковині, триває

Підтримка Сторожинецької громади, що на Буковині, триває

На Буковині триває реалізація проєктуМультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньопереміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні, що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.

52 людини зі Сторожинецької громади Чернівецької області отримали технічні засоби реабілітації та асистивні технології. Це – крісла колісні з електроприводом, ліжка функціональні з електроприводом, крісла колісні, милиці, палиці, костилі, ходунки, гігієнічні стільці, інгалятори компресорні, сидіння для ванни, поручні, протипролежневі матраци та подушки, слухові апарати та ін.

Забезпечення допоміжними засобами реабілітації та фінансовою допомогою триває. Загалом, понад 100 людей Сторожинецької громади мають можливість отримати такі засоби.

Окрім цього, 233 особи з інвалідністю отримали грошову допомогу в розмірі 3 700 грн.

Для забезпечення безперешкодного доступу людей з інвалідністю до громадських  об’єктів  Сторожинецька громада  отримала переносний (розкладний) пандус.

“Це найуспішніший проєкт, який ми мали. Який доведений до кінця і має гарний результат. Ми не вірили, що таке може бути. Але люди реально отримали допомогу. Приходили до нас і дякували за ліжка та інші засоби. Ми щиро вдячні донорам Проєкту і усім виконавцям, – говорить староста с. Зруб Комарівський Володимир Сумарюк. – Це вагома підтримка населення нашої громади. Щиро дякуємо Національній Асамблеї людей з інвалідністю України та донорам за постійну підтримку!”

Координує Проєкт в Сторожинецькій громаді Владислав Добридін, який на постійному зв’язку з представниками сільських рад та цільовою аудиторією.

Забезпечення допоміжними засобами реабілітації та фінансовою допомогою мешканців Сторожинецької громади.
Позначки: