Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Національна Асамблея людей з інвалідністю України починає новий етап адвокаційної кампанії «Інклюзивні громади — об’єднані дії для захисту прав людей з інвалідністю та за їх участі»

Національна Асамблея людей з інвалідністю України починає новий етап адвокаційної кампанії «Інклюзивні громади — об’єднані дії для захисту прав людей з інвалідністю та за їх участі»

Сьогодні, 20 червня, у Сторожинецькій громаді Чернівецької області відбудеться перша зустріч в межах ініціативи. Захід організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України у співпраці з ГО “Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю “Лідер” та Сторожинецька міська рада.ℹ️ Головна мета — провести аудит доступності пішохідних переходів чотирьох центральних вулиць міста для маломобільних груп населення. За статистикою, у Сторожинецькій громаді проживає 42 096 громадян, з яких 1290 осіб мають інвалідність.

Частина міських тротуарів і переходів потребує покращення забезпечення доступності для маломобільних груп населення, зокрема людей на кріслах колісних, з тростинами, дитячими візочками чи валізами. Надзвичайно важливо, щоб пересування містом було безперешкодне. Особливо в центральній частині міста, де знаходяться соціально важливі об’єкти.

Під час зустрічі представники громадських організацій, міської ради та жителі громади проведуть аудит визначення доступності тротуарної мережі. За його результатами аудиту будуть розроблені рекомендації для місцевої влади з метою покращення доступності міської інфраструктури.

Крім цього, в межах проекту планується провести засідання круглого столу «Безбар’єрна громада» та інші заходи, спрямовані на підвищення обізнаності та залучення громади до вирішення проблем доступності.

Адвокаційна кампанія відбувається в рамках Міжнародного проєкту «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), Європейського Форуму інвалідності (EDF), Християнської місії незрячих (CBM).

#НАІУ #CBM #EDF #GFFO #допомога