Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Історія звичайної родини з Попасної, міста, якого більше не існує

Історія звичайної родини з Попасної, міста, якого більше не існує

Пані Ірина з Луганської області – ще одна жінка з інвалідністю, яка отримує допомогу в рамках проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансуванням Європейського Союзу.      

Жінка разом з чоловіком та сином Олександром проживали у місті Попасній. Заробляли на життя тим, що займалися торгівлею. Як тільки почалися активні бойові дії в Луганській області чоловік Ірини покинув її та хворого сина, залишивши сам-на-сам з війною та її випробуваннями. В результаті постійних обстрілів з боку росії усе майно було знищено і їй нічого не залишилося, як переїхати в більш безпечне місце, щоб зберегти життя хворого сина.

Так жінка опинилася в місті Дніпро в одному з шелтерів для внутрішньо-переміщених осіб з інвалідністю. Її син хворіє на тяжку форму цукрового діабету, у нього часто бувають напади, а для їх запобігання потрібно постійно приймати дорогі ліки. Разом з сином вони отримують грошову допомогу як ВПО, але коштів ледве вистачає на їжу,  одяг та найнеобхідніші ліки. Звернувшись по допомогу до соціального менеджера проєкту, Ірині була надана необхідна соціально-правова консультація та запропоновано оформити документи на отримання грошової допомоги за рахунок проєкту.

Наразі, Ірина вже отримала грошову допомогу, що дозволило їй задовольнити нагальні потреби, а саме: придбати медичні препарати, пройти обстеження, провести діагностування організму її сину Олександру, за що вона дуже вдячна, а наша команда і надалі продовжуватимемо працювати і допомагати тим, хто потребує підтримки, адже за нами Перемога!

*********

Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.