Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Гуманітарний штаб при Херсонській обласній державній адміністрації

Гуманітарний штаб при Херсонській обласній державній адміністрації

Діє гуманітарний штаб при Херсонській обласній військовій адміністрації. Гуманітарний штаб забезпечує координацію волонтерів та міжнародних організацій у питаннях допомоги жителям деокупованих населених пунктів та внутрішньо переміщених осіб Херсонщини. Разом із органами місцевого самоврядування складають перелік потреб жителів звільнених територій. Це потрібно, аби люди отримували ту допомогу, якої вони дійсно потребують.

ВПО з Херсонщини, які перебувають у містах Київ, Одеса, Львів, Вінниця, Дніпро можуть зареєструватися на отримання допомоги через онлайн форму реєстрації – https://lnnk.in/jhdq

Працює Координаційний штаб з вирішення питань евакуації населення з Херсонської області. Долучитися до роботи штабу можна заповнивши заявку – Реєстрація. Контактні дані Гуманітарного штабу Херсонської ОВА: телефон 0666374985 та месенджери 0981761698 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp). Аби допомогти Вам з вирішенням ваших проблем працює Гаряча лінія Херсонської ОВА: 0800330951 або 0914817845 та у Telegram чат-бот

На Херсонщині функціонують центри гуманітарної допомоги Херсонської ОВА. Тут херсонці можуть безкоштовно отримати продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі. Отримати гуманітарну допомогу можна з 10:00 до 14:00. Із собою треба мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Гуманітарні центри Херсонської ОВА працюють за такими адресами – https://lnnk.in/c7ez.

Грошова допомога для жителів звільнених територій. Жителі деокупованої Херсонщини можуть отримати грошову допомогу від Червоного Хреста та Міжнародної Організації з Міграції. Списки на отримання коштів формують соціальні працівники органів місцевого самоврядування. Тому, аби отримати грошову підтримку, слід звернутися до місцевих рад. Також Ви можете заповнити реєстраційну гугл-форми:

P.S. Херсонська ОВА створила гумштаб для забезпечення допомоги жителям деокупованих територій та ВПО Херсонщини. Наразі допомога жителям деокупованих міст та сіл надається у центрах гуманітарної допомоги при особистому зверненні. Жителі Херсонської області також мають право на грошову допомогу від міжнародних організацій. Звернення за попередньою реєстрацією або особисто у місцевий орган влади.