Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » На Сумщину доставлять гуманітарний вантаж від Фонду Ріната Ахметова

На Сумщину доставлять гуманітарний вантаж від Фонду Ріната Ахметова

Охтирка на Сумщині була одним із перших населених пунктів України, яке цьогоріч жорстоко атакував ворог. Велика кількість мешканців та переселенців там потребує допомоги й сьогодні, тож Фонд Ріната Ахметова системно доставляє до міста гуманітарні вантажі. Джерело

Цього разу фонд відправить до Охтирки нову партію гуманітарної допомоги — дві великі вантажівки із 3600 продуктових наборів.

У кожен набор увійдуть найнеобхідніші, поживні та ситні продукти: макаронні вироби, цукор, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Планується, що набори зможуть отримати:

  • люди з найуразливіших категорій населення (багатодітні, люди з інвалідністю 1-2 групи);
  • внутрішньо переміщені особи, які наразі мешкають у місті.

Для отримання допомоги мешканцям міста Охтирка зі вказаних категорій потрібно до 5 жовтня 2022 року попередньо зареєструватися:

за телефоном безкоштовної гарячої лінії фонду: ☎️ 0800509001

або заповнивши форму за посиланням: https://cutt.ly/9VBbpA6

Фонд Ріната Ахметова передав для жителів України вже більше 660 тисяч одиниць медикаментів та понад 60 тисяч гемоконтейнерів. Найвразливіші категорії населення постійно отримують від Фонду набори з харчовими продуктами та засобами гігієни. Загалом із початку повномасштабної війни бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб «Шахтар» надали допомогу Україні та українцям на 3 млрд грн або 100 млн доларів.

Більше про фонд https://cutt.ly/jVBb1uW