Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Dorcas Дніпро проводить реєстрацію ВПО на грошову допомогу

Dorcas Дніпро проводить реєстрацію ВПО на грошову допомогу

Міжнародна організація Dorcas в Україні здійснює реєстрацію вразливих категорій ВПО, які зареєстровані у Дніпропетровській області, на отримання фінансової допомоги. Джерело

Про допомогу

Міжнародна організація Доркас забезпечує покращення добробуту та стійкості вразливих груп, таких як ВПО. Грошова допомога надається ВПО, які відповідають 3 умовам:

  1. Мають довідку ВПО.
  2. Минуло більше 3х місяців з останньої виплати від міжнародних організацій. Проводиться перевірка за єдиною системою перевірки та внесення інформації щодо виплати між усіма фондами.
  3. У вас або ваших близьких є хоча б одна із вразливостей: людина з інвалідністю; вагітні; діти до 3-х включно; похилий вік 60+; багатодітна сім’я; тяжкі хронічні захворювання; виховання дитини одним із батьків(опікуном) та інші вразливості з документальним підтвердженням.

Куди звертатися

Запис на реєстрацію відбувається за номером телефону: 0668722558 з понеділка по п’ятницю 10:00-12:00 та 14:00-15:00.

P.S. Одна з умов отримання фінансової допомоги від Dorcas – має пройти не менше трьох місяців від першої виплати від будь-яких благодійних організацій. Ви можете позбавити себе можливості отримати від фонду фінансову допомогу у майбутньому, коли ви справді зможете на неї претендувати. Перевантажуючи лінію та співробітників, Ви заберете можливість надати допомогу тим, які її можуть отримати.