Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Забезпечення медичних закладів Сторожинецької громади новим обладнанням завдяки проєкту «Криза в Україні»

Забезпечення медичних закладів Сторожинецької громади новим обладнанням завдяки проєкту «Криза в Україні»

Минулого місяця медичні заклади Сторожинецької громади Чернівецької області отримали нове обладнання.

КНП «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» завдяки проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю» отримала каталку для транспортування пацієнтів, масажну та функціональна кушетку, а також тримачі для пацієнтів на підлозі.

Бобовецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини теж отримала медичну оглядову кушетку, сповивальний столик,  ширму, а також кушетку для санітарно-гігієнічної кімнати.

Це обладнання було визначено необхідним для закладів шляхом проведення аудиту доступності.

Важливість цього проєкту полягає в забезпеченні медичних закладів необхідними ресурсами для надання якісних медичних послуг людям з інвалідністю, особливо в умовах кризи. Проєкт спрямований на покращення умов лікування та реабілітації, що є ключовим для підтримки здоров’я та добробуту громад.

Ініціатива стала можливою завдяки проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю» (2-га фаза), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (CBM).