Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Які пільги мають студенти ВПО

Які пільги мають студенти ВПО

Запитуєте – відповідаємо

Студенти-переселенці та ті, хто проживає у населених пунктах на лінії зіткнення, мають право (на соціальну стипендію від держави. Для її отримання необхідно відповідати ще й таким умовам:

▪️навчатися за державним замовленням (“бюджет”) на денній формі навчання (у разі здобуття фахової передвищої освіти допускається дуальна форма навчання);
▪️бути молодшими 23 роки та включеними до рейтингу успішності;
▪️не перебувати в академічній відпустці;
▪️не мати академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання.

Окрім цього студенти-ВПО мають право на:

▪️ першочергове поселення до гуртожитків, окремі заклади також надають знижку;
▪️ отримання пільгового кредиту для здобуття освіти на підставі відповідної угоди (треба подати письмову заяву приймальній комісії).

******

Інформацію розміщено в рамках реалізації проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum) за фінансової підтримки USAID.

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.