Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Як мешканцям Київської області отримати безкоштовно слухові апарати?

Як мешканцям Київської області отримати безкоштовно слухові апарати?

Запитуєте – відповідаємо.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації рішення Київської обласної ради від 07 грудня 2023 року № 762-22-VIII затверджено Київську обласну програму «Здоров’я Київщини на 2024-2026 рр

Цією програмою передбачено 4449,30 тис. грн. на забезпечення слуховими апаратами осіб, які потребують таких засобів, за рахунок коштів обласного бюджету (у 2024 році – 1344,20 тис. грн., у 2025 році – 1478,60 тис. грн., у 2026 році – 1626,50 тис. грн.).

Для безкоштовного отримання слухового апарату необхідно написати заяву про взяття на облік за встановленою формою та додати до неї наступні документи:

1. копію паспорта;

2. копію довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності;

3. копію індивідуальної програми реабілітації або висновку лікувально-консультативної комісії щодо забезпечення технічними засобами (для осіб з інвалідністю, група інвалідності яких встановлена до 01 січня 2007 року, – безстроково або строк дії якої не закінчився);

4. копію посвідчення про взяття на облік (для бездомних осіб);

5. копію реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта;

6. особисто написану заяву щодо погодження з використанням та обробкою персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Визначені документи подаються до Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації (м. Київ, вул. Січових
 Стрільців, 45, кабінет № 10, тел.: (044)484-17-58).

Розподіл слухових апаратів між особами з інвалідністю здійснюється Департаментом охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації після виділення відповідного фінансування та проведення закупівлі зазначених апаратів.

Перед зверненням за слуховим апаратом рекомендуємо попередньо проконсультуватися за вищевказаним номером телефону.

*******

********

Консультативно-правова допомога постраждалим від війни, зокрема особам з інвалідністю надається в рамках реалізації проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги населенню, постраждалому від війни в Україні», який реалізує ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” за фінансової підтримки Європейського Союзу.