Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Вижити після обстрілу

Вижити після обстрілу

На Сумщині продовжується реалізація проєкту: «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського Союзу. Героя нашої сьогоднішньої історії звати Богдан, і він народився у с. Кіндратівка Сумського району Сумської області. Богдан є людиною з інвалідністю II групи по зору. Закінчив медичне училище у Харкові, працює масажистом в Сумській обласні лікарні. Одружений, та має сина 5-ти років.

29-го липня 2023го року приблизно о 20-тій годині виходячи з під’їзду свого будинку, Богдан потрапив під ракетний обстріл, який вкотре здійснила росія. Ракетний удар було завдано по учбовому закладу, який знаходиться поруч з будинком Богдана. У результаті чоловік отримав уламкове поранення в області попереку та перелам однієї з тазових кісток. Як потім сказали лікарі, що він народився в сорочці, бо уламок пройшов та застряг поруч з життєво важливими органами. У лікарні Богдана відразу прооперували та надали необхідну медичну допомогу.

Поспілкувавшись з Богданом, соціальний менеджер проєкту Анатолій Сасса зібрав необхідний пакет документів на матеріальну допомогу. Національною асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) Богдану була відразу надана грошова допомога.

«Я відчув на собі підтримку НАІУ, яка не залишила мене та мою родину на самоті з бідою, -говорить Богдан. – Хотів би подякувати за турботу, захист та відстоювання прав людей з інвалідністю».

Дуже сподіваємось, що стан здоров’я Богдана покращиться, а ми будемо працювати далі, адже за нами Перемога!

********

Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.

Позначки: