Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Відкрито конкурс для надання підтримки хабам/центрам, що працюють з ВПО

Відкрито конкурс для надання підтримки хабам/центрам, що працюють з ВПО

Команда програми “Єднання заради дії” рада оголосити про співпрацю з місцевими центрами/хабами ВПО або НУО для підвищення емпатії та обізнаності щодо потреб ВПО. Хаби/центри будуть слугувати інформаційно-комунікаційними центрами для потреб ВПО та отримають фінансування для реалізації своїх заходів.

Конкурс складається з двох етапів:
🟦 На конкурсній основі, команда програми відбере хаби/центри, в яких проведе безкоштовне навчання (ТоТ) для двох представників з одного хабу/центру, що працюють з цільовою категорією ВПО 30+. Навчання буде проводитися за напрямами адвокація, використання данних в ухвалені рішень представниками ОМС, які працюють з ВПО, фасилітація та планування заходів «Жива бібліотека», побудова навичок успішної кар’єри та психологічної підтримки.

🟦 Після успішного завершення обов’язкового навчання програма “Єднання заради дії” надасть грантову підтримку на проведення заходів. Основою заявки на фінансування мають бути заходи з попереднього навчання. Хаби/центри повинні провести тренінги для ВПО 30+, членів приймаючих громад та представників влади. Також додатковою можливістю для хабів є фінансування квоти своїх заходів, ціль яких збігається з метою програми – сприяння інтеграції ВПО, підвищення згуртованості громад, покращення місцевих і національних планів інтеграції та зменшення вразливості ВПО віком 30+.

👉 На втілення проєкту заявники, якщо будуть обрані, отримають грант у розмірі до 7,5 тисяч доларів США на період до кінця серпня 2023 року з можливим продовженням.

✅ Відбір буде серед проєктів, які прямо стосуються поточних потреб ВПО, проблем їхньої інтеграції та передбачають заходи для ВПО віком від 30 років, пов’язані з вирішенням конфліктів, психосоціальною підтримкою, адвокацією, згуртованістю громади або доступом до базових ресурсів. Активності, запропоновані у межах вашого проєкту, мають бути змістовними та такими, ефективність яких можна виміряти.

Вимоги до хабів/центрів:
🔥 Мати приміщення для проведення тренінгів та зустрічей для мінімум 20 людей одночасно, яке відповідає санітарним та COVID нормам та оснащене укриттям в будівлі або в пішій доступності.
🔥 Бути готовим надати 3-4 фото хабу/центру
🔥 Організація повинна бути зареєстрована та працювати згідно законодавства, здійснювати діяльність у цільових громадах програми “Єднання заради дії”. Досвід роботи з ВПО є перевагою.
🔥 Пройти курс навчання та провести визначені тренінги за матеріалами IREX. Мати принаймні двох співробітників з попереднім досвідом проведення тренінгів та зустрічей. Забезпечити якісне звітування згідно процедур IREX.

🌎 Географія проєкту: Черкаси, Умань, Чернівці, Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Коломия, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Кропивницький, Біла Церква, Київ, Обухів, Червоноград, Львів, Кременчук, Полтава, Рівне, Тернопіль, Вінниця, Луцьк, Ужгород, Мукачево та Житомир.

👉 Детальніше: bit.ly/3NeGEXm

⏰ Дедлайн: 15.05.2023

Позначки: